Bahar Çöpçü Avı – Amanda’dan El Sanatları

0

 

Bu ücretsiz yazdırılabilir bahar çöpçü avı ile yürüyüş, kamp veya doğa yürüyüşüne çıkarken çocukları dışarıda meşgul edin!

listedeki öğeyi kontrol eden çocuk

 

Bu basılabilirleri neden seviyoruz?

Arılar vızıldıyor ve çiçekler açmış durumda, şimdi bacaklarınızı germek ve baharın neler sunabileceğini keşfetmek için evden çıkma zamanı. Bu yazdırılabilir bahar çöpçü avı, yol boyunca ne kadar çok şey bulabileceklerini görmek için çocuklarla doğa yürüyüşleri yapmak eğlencelidir!

Ve önümüzdeki sezonlar yaklaşırken, açık havayı keşfetmenin daha da fazla yolunu bulmak için yaz leş yiyici avı ve sonbahar leş yiyici avını yazdırdığınızdan emin olun.

tohum tutan çocuk

Bu yazdırılabilirler nasıl kullanılır?

kapmak pano bu yüzden bahar çöpçü avı, bahar manzaraları listelerini kontrol ederken sağlamdır!

  • bir doğa yürüyüşünde
  • Kamp etkinliği olarak
  • sen parktayken
  • Yürüyüş yaparken görme
  • Arka bahçeyi keşfetmek
Bahar Çöpçü Avı yaparken gülümseyen kız

İşte İndirmeniz

bahar çöpçü avı sayfası

Çocuklar, baharın sakladığı tüm güzel şeyleri listelerinden kontrol ederken görmeye bayılacaklar. Bahar, rengin dışarıdaki hayata geri döndüğü zamandır, bu yüzden görülecek yerlerden ve onunla birlikte gelişen hayattan tam olarak yararlanın!

Daha Fazla Ücretsiz Basılabilir

Projelerimi yaratmayı ve sizinle paylaşmayı seviyorum! Geri dönüp aramayı hatırlamanın zor olduğunu biliyorum, bu yüzden haftalık bültenimle sizin için kolaylaştırdım! Ücretsiz abone olabilirsiniz ve size her hafta e-posta adresinize eğlenceli el işleri ve lezzetli tarifler göndereceğim.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.