BMW M3 Yarışma Yarışı 735HP Ford Mustang ve 750HP Nissan Skyline R34 GT-R

0

Yeni iken BMW M3 Yarışması Tasarım herkesin favorisi değil, sanatçılardan biri ve CarWow’un bu videosunda gösteriliyor.

Her zaman popüler olan YouTube kanalı, M3 rekabetini Audi RS5 ve Mercedes-AMG C63 S gibi rakiplere karşı sıralamaya karar verebilirdi, bunun yerine modifiye Ford Mustang ve yükseltilmiş Ford Mustang. karşı test edildi. Nissan skyline R34 GT-R.

NS M3 Yarışma, 8 vitesli otomatik şanzıman sayesinde arka tekerleklerden aktarılan 503 hp ve 479 lb-ft (650 Nm) tork üreten 3.0 litrelik çift turbo 6 silindirli bir motor tarafından yürütülüyor. Bazı ciddi rakamlar, ancak Mustang ve Skyline ile karşılaştırıldığında hala büyük bir dezavantaj.

Yeniden oku: Avustralya’nın ikinci el piyasası patlama yaşarken, modern klasikler tarihi zirvelere ulaştı

Mustang 5.0 litrelik V8, bir süper şarj cihazı ile dekore edilmiştir ve şu anda 735 hp ve 509 lb-ft (690 Nm) tork sunar. Ayrıca arkadan çekişlidir ve 6 ileri otomatik şanzımana sahiptir. Karşılaştırıldığında, Skyline çok daha küçük 2,6 litrelik çift turboşarjlı 6 silindirli, ancak 750hp ve 590lb-ft (800 Nm) üçlünün en güçlüsüdür. Ayrıca, dört tekerlekten çekişlidir ve bu paketteki 6 ileri manuel şanzımanla donatılmış tek otomobildir.

Ayakta starttan itibaren drag yarışı sırasında M3 yarışması, fırlatma kontrol sistemi sayesinde rakiplerini öldürecek. diğer taraftan, Mustang Bu gücü yere koymakta zorlanan Skyline, bazı yarışlar sırasında bazı motor sorunlarıyla karşılaştı. Ancak, son yarış sırasında Skyline M3’e ayak uyduracak ve sadece birkaç metre geride bitirecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.